Autor Tema: IV polje - Immum Coellli  (Pročitano 18272 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže alea

• Hero Member
    • Pogledaj profil
Odg: IV polje - Immum Coellli
« Odgovor #45 poslato: децембар 12, 2010, 18:03:08 »
Eoja, šta misliš da li to isto ili slično važi ako je NE vladar IV polja?

Ja to tumacim isto samo je razlika u tome gdje je NE ili odakle dolazi.

Par osoba koje licno poznajem sa IC u ribama imaju skoro pa identicne situacije u familiji.

I meni ja malo konfuzna ta situacija...ineče, čini mi se da taj moj NE samo dodatno potrkepljuje činjenicu da sam ja emotivno prilično konfuzna i prilično osetljiva.
Em mi je MO u vodi, em u 12 kući, em IV polje u Ribama a NE na ASC...

A opet, kada sam pročitala taj tekst, zaista mi je došlo jasnije zašto mislim da ljudi ne vide tu moju emotivnost pa se jako iznenade kada se pojavi to moje lice, jer mi je taj MC u Devici a PL u njemu, a ja veseli dupli Strelac, pa me stvarno doživljavaju kao vedru, nasmejanu, neopterećenu osobu  ali i opsednutu poslom pa čak i karijeristu... :-\

Van mreže devojcica

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
« Odgovor #46 poslato: септембар 07, 2011, 14:28:32 »
Jarac 8° 29 na Vrhu 4. kuce, (Severni cvor Retro. u Jarcu,23° 05 ) Vladar 4. kuce u 9. Saturn..[/B] Mene zanima Fenomenoloski

Van mreže Happiness

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
« Odgovor #47 poslato: септембар 18, 2011, 16:45:16 »
Ja sam uvek gledala samo Mo i Ve kroz cetvrtu, i nisam obracala paznju na Sa i Ne koji su na kraju trece, Sa je ujedno i vladar 4. u Jarcu...  ???  Ali izgleda da te dve planete imaju uticaja na obe kuce, koliko sam nesto citala. Jako zanimljivo jer mi se kroz ovu kucu manifestuje karma...
Da li se IC odnosi samo na primarnu porodicu, ili i na onu koju kasnije sami stvaramo? Ako mi je 4. kuca toliko jaka otkuda onda toliko nerazumevanje, nepovezanost i osecaj nepripadanja...
Meni se cini da osecam samo Sa ovde, ali ne i Mo0Ve i zao mi je zbog toga. :(

Kako da gledam konjukcije Ne i Sa sa IC-om?  :D
« Poslednja izmena: септембар 18, 2011, 23:53:18 Autumn »