Autor Tema: Donald Trump  (Pročitano 220 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Kocka je bačena

• Hero Member
    • Pogledaj profil
Donald Trump
« poslato: новембар 10, 2016, 10:15:26 »
S obzirom da je postao novi predsednik USA,mislim da bi bilo fino analizirati njegovu kartu. Isto tako bacila bih pogled i na kartu njegove žene Melania Trump pošto mi upada u oči naglašenost zemljanih znakova (inače, takvu naglašenost zemljanih elemenata ima i Sandra Meljničenko,manekenka iz grupe Models,sada udata za ruskog milijardera,pa se pitam da li je to recept za bogatu udaju).

Donald Trump

Melania Trump

(nepoznato vreme,tako da je ovaj ASC u lavu za vreme u 12:00)

Van mreže Mne

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • Astrologija kriminala
Odg: Donald Trump
« Odgovor #1 poslato: новембар 10, 2016, 20:28:54 »
ne pratim politiku već duže vrijeme, al Trumpu je Jupiterov povratak i trigoni na SO0UR u 10.k, izbili su neki protesti (MO 180 UR)...

Što se tiče Melanie, teško je bez sata, al u njegovom horoskopu, treći brak je u 11.k i tamo su VE0SA Can 90 JU.... - to nije brak iz koristi. Njezin stelij u Biku je ko zna u kojoj kući, sve zavisi od stanja njene 2.k

• Hero Member
    • Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: новембар 11, 2016, 09:22:20 »
Hm,ali Jupiterov trigon tek treba da se desi...Realno Jupiter je tek na početku Vage,i tek treba da napravi Jupiterov povratak,kao i 120°na Sunce/Uran...

Što se tiče Melanie,kada sam napisala da li je njena karta recept za bogatu udaju,povezala sam se sa gore pomenutom Sandrom (ja ne znam ni da li znaš o kome pričam,u pitanju je devojka koja je bila manekena,i sa još 3 manekenke pevala u grupi Models,a sve se dešavalo u Srbiji 90ih godina u jeku inflacije i dens muzike) ,jer ta Sandra takođe ima stelijum u biku sa Suncem u biku i ASC u jarcu,takođe se udala za nekog ruskog milijardera kasnije.Pa su me zbog toga ove dve karte neobično podsetile jedna na drugu. Jer neko ko ima naglašen zemljani kvalitet,nesumnjivo da teži više materijalnom,još obe imaju i naglasak na jarcu (Sandra ASC u jarcu, Melania Mesec u jarcu,a jarac kao vladar X polja nesumnjivo mi ukazuje na želju za moći,slavom itd)

Dodatno to što kažeš,Donaldu je ovo treći brak,gde on ima Ve0Sa  u 11. kući,pa meni to i nije neki pokazatelj spektakularne ljubavi,već baš ukazuje na razliku u godinama,i sa dužinom trajanja,ali opet ne ne znam kakve ljubavi (još je Saturn u raku u izgonu)

Van mreže Mne

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • Astrologija kriminala
« Odgovor #3 poslato: новембар 12, 2016, 20:42:40 »
tr Jupiter je na 13°, u orbisu je ispod 5°, do 17° na koliko je njegov natalni, pa već djeluje. On ima natalno (SO0UR)120JU, pa čim je zahvatio Jupitera, aktiviralo je i konjukciju.
Ne znam ko je Sandra. Donaldu je Melani naravno Mjesec kao prirodni označitelj za ženu, ujedno i vladar 11.k - MO Sag - strankinja, disp 90 VE - model. U njenoj natalnoj on je SO Tau - dipl. ekonomist (Bik), 5° poznata osoba.
Istina da dominantan zemljani element u karti uz zemljane stelije, posebno kroz os 2/8 više naglašava materijalnost, ali kad je brak u pitanju to treba da stoji kroz 7.k, inače samo ukazuje na to da je osoba više usmjerna na posao i karijeru, stjecanje bogatstva.
Jarac ne teži toliko moći i slavi, njemu je bitan status/položaj, ambiciozan je. Za slavu su Lav i Sunce.
Kod njih nije dobro što im svjetla nisu u aspektu (u sinastriji), osim ako Melania nema mjesec na zadnjim stupnjevima Sag.... ???

• Hero Member
    • Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: новембар 12, 2016, 23:25:39 »
Ne znam ko je Sandra.

Nisi živela u Srbiji za vreme inflacija,inače bi sigurno znala!  ;)

Istina da dominantan zemljani element u karti uz zemljane stelije, posebno kroz os 2/8 više naglašava materijalnost, ali kad je brak u pitanju to treba da stoji kroz 7.k, inače samo ukazuje na to da je osoba više usmjerna na posao i karijeru, stjecanje bogatstva.
Jarac ne teži toliko moći i slavi, njemu je bitan status/položaj, ambiciozan je. Za slavu su Lav i Sunce.
Kod njih nije dobro što im svjetla nisu u aspektu (u sinastriji), osim ako Melania nema mjesec na zadnjim stupnjevima Sag.... ???

Pa,to sam htela da kažem,neko ko ima naglašen zemljani element ima potrebu za sticanjem materijalnim,i bitan im je status u materijalnom smislu. I ono što si već sama primetila svetla im se ne vide,šta više u znakovima su koji su jedan iza drugog tako da kažem okrenuti leđima,što je najmanje povoljan položaj u sinastriji-zato me čudi da im brak opstaje već više od 10 godina...Da znamo tačno vreme rođenje,videli bi šta je sa lunarima...

Van mreže Mne

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • Astrologija kriminala
« Odgovor #5 poslato: новембар 15, 2016, 20:16:23 »

Pa,to sam htela da kažem,neko ko ima naglašen zemljani element ima potrebu za sticanjem materijalnim,i bitan im je status u materijalnom smislu. I ono što si već sama primetila svetla im se ne vide,šta više u znakovima su koji su jedan iza drugog tako da kažem okrenuti leđima,što je najmanje povoljan položaj u sinastriji-zato me čudi da im brak opstaje već više od 10 godina...Da znamo tačno vreme rođenje,videli bi šta je sa lunarima...

za trajnost, između ostalog, važni su Saturnovi sinastrijski  aspekti, a njih dvoje imaju jake pokazatelje:

Donald - Saturn 23° Rak:
    60 Pluton 120 Venera 0 Merkur (Melanie) - formiran je Mali trigon preko vodeno/zemljanih znakova, ovo su elementi realnog i trajnog, a Saturn je došao iz njegove 5.k

U obrnutom slučaju, njen Saturn 11° Bika samo 60 njegov Merkur, ali to je vladar karte tj Ascedenta - dovoljno iz razloga što je dispozitor njena Venera u onom malom trigonu.

Karakterna kompatibilnost nije naročita:

- Donald Mjesec vatra - Melanie Sunce zemlja
- Donald Venera voda - Melanie Mars zrak

znaš kako ide u osnovu, vatra spaljuje zemlju, zemlja gasi vatru, zrak uznemirava vodu, a voda nema uticaja na zrak. Temperamentan i dinamičan odnos, oboje su eksplozivni, al na kratke rokove, dugoročno dobar i stabilan odnos. Sreća im je što nemaju sinastrijske aspekte razvoda (Uran) preko 7.k i 11.k. Čak imaju samo jedan, njen Uran 90 njegov Merkur, al to je u njegovom polju financija i karijere - neka povremena razdvajanja radi posla, ništa naročito.

Van mreže HastalavistaA

• Full Member
    • Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: јануар 05, 2017, 07:40:59 »
Cistoda dodam I onu nasu sto se skucila u Dubaiju uz seika Isto je bikica kao ove dve.
Bikice umeju dobro da se udaju I da cuvaju brak.

Meni je ova Melanija kao zmija otrovnica:D taj pogled urokljivi......:D salim se...

Retko antiparican par...
a imao je jednu bivsu zenu Marlu- skorpija. Kako zena dobro izgleda u pedestim.

Inace Melanija k'o Ceca ima So0Sa- I obe starijeg partnera....

Van mreže Mne

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • Astrologija kriminala
« Odgovor #7 poslato: јануар 05, 2017, 13:08:36 »
http://www.astrotheme.com/astrology/Marla_Maples

a štajaznam, ništa posebno, Marla izleda u skladu sa svojim godinama, ima i ljepših od nje... Podznak Jarac i SA 0 MO u Vodenjaku u 2.k - jako pazi šta jede....
Vladar karte Saturn u aspektu na VE0NE - sigurno makeupm i garderobom postiže neke efekte i ostavlja dojmove....a bez toga ko zna, Neptun čuda čini.

• Hero Member
    • Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: јануар 08, 2017, 18:33:08 »
Cistoda dodam I onu nasu sto se skucila u Dubaiju uz seika Isto je bikica kao ove dve.
Bikice umeju dobro da se udaju I da cuvaju brak.

Meni je ova Melanija kao zmija otrovnica:D taj pogled urokljivi......:D salim se...

Retko antiparican par...
a imao je jednu bivsu zenu Marlu- skorpija. Kako zena dobro izgleda u pedestim.

Inace Melanija k'o Ceca ima So0Sa- I obe starijeg partnera....

A znam tu neku manekenkicu što živi u Dubajiu,udatu za milionera.Eto,izgleda da je naglašenost zemljanih znakova (posebno bika) recept za bogatu udaju.
A Sunce 0° Saturn hoće da da starijeg partnera.
Ali mi stvarno Melanija i ovaj narandžasti nikako ne idu kao par. ;D
« Poslednja izmena: јануар 08, 2017, 19:35:35 Kocka je bačena »