Autor Tema: VENERA/URAN  (Pročitano 9556 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže MARKO

• Hero Member
    • Pogledaj profil
Odg: VENERA/URAN
« Odgovor #60 poslato: август 17, 2010, 17:59:32 »
A možda SA hoće da pokaže da što kasnije ulaziš u brak, ko zna, jer on ima i značenje "sa zakašnjenjem", znači ne gubi nadu,....

Van mreže MARKO

• Hero Member
    • Pogledaj profil
« Odgovor #61 poslato: август 17, 2010, 18:01:06 »
...

Van mreže Zoe

• Full Member
    • Pogledaj profil
« Odgovor #62 poslato: август 17, 2010, 19:19:22 »
Kod mene nema nista od toga, nije bilo neobicnih ili neocekivanih veza, niti nobicnih mesta i okollnosti vezanih za veze i  iako je umesan i SA u veliki vazdusni trigon od braka ni ideje! Izvini Marko, sto ti opet protivrecim, ali ovo je iz komplikovanog licnog primera!
Ne protivrečiš samo si zaboravila da 29* nije dobar za brak i često ga negira, a tebi je SA 29* i VE 28*, skoro 29* a i UR je pri kraju znaka.... Mislim ne mora ovo da negira brak ali primeri koje lično poznajem (ženske), njih 3, brak se nije dobro završio i još ti vladar - ASC MO 90 SA - vladar 7p (muž), plus SA u 12p ogranjičenja, a takodje je neozboljnom GE, naravno sve je moguće ali se ja onda upitam a kada nije moguće ?

Marko SA u gem uopste nije neozbiljan - bio u mladosti a u starosti SA je pun znanja, iskustva, savjeta koje zeli da prenese na druge.

Vlasnik VII u XII mozda da da ruznog partnera ili partnera invalida.

Van mreže Zoe

• Full Member
    • Pogledaj profil
« Odgovor #63 poslato: август 17, 2010, 19:22:08 »
Marko, nisam ja nista zaboravila, svesna svega da kod mene i ono sto je moguce postaje nemoguce!  :-\

Pa tako i taj SA na 29* znaci  i da ce biti jako tesko doci do njega...kao sto neko rece, ako nije izvanredan, vanserijski i ko zna gde daleko ili u svojoj samoci mozda ga nikada i ne sretnem.  :'(
A ako ga sretnem i ako bude imao tajne i ogranicavao me (12p), kao i emotivno uskracivao u najblazem obliku receno u skladu sa MO90SA, svesna sam da od braka nema nista!

Rekoh ja da sam komplikovan primerak!

XII polje ne mora nuzno da znaci da ima i tajne koje sakriva od tebe - postoji mogucnost da ima tajne koje ne zeli da podijeli sa ostatkom svijeta a koje je spreman tebi da povjeri da ih zajedno krijete. Ali i to je nekada teret prevelik ali sve zavisi od same  osobe kolko je spremna da podnese tj koliko je jaka, hrabra ili voljna.

Otisli smo u off al da zavrsim,

kako sam ja shvatila - vladar VII u XII, partner ce pokusati da te direktno ili indirektno izoluje od ostatka svijeta ili se on sam izoluje pa te svjesno ili ne svjesno povuce sa sobom. Motivi za to su razliciti, njegova bolest, posesivnost, ne druzeljubivost, nezainteresovanost, izivljenost ....
Kad su tajne u pitanju i tu je sirok spektar mogucnosti - kombinacije su beskrajne.
« Poslednja izmena: август 17, 2010, 19:37:40 Zoe »

Van mreže Lotosov cvet

• Full Member
    • Pogledaj profil
« Odgovor #64 poslato: август 17, 2010, 19:49:03 »
Marko, nadu ne gubim, a i kako bih sa JU u IX koji veruje i nada se boljem sutra!!!
Samo mnogo dugo traje cekanje! Ovakav SA trazi moralnu cistotu, ako nema pravog, necu ni gubiti vreme sa pogresnim, radije cu biti sama!

Zoe je u pravu, SA u blizancima je mladoliki muskarac pun znanja i iskustva stecenog u zivotu kroz ucenje i rad, nesto kao neki naucnik koji sebe celog daje u nauku.

Ja licno nemam neke opasne i velike tajne, tako verujem da bih mogla poneti i deo njegovih! Ovakav SA0MA u XII moze dati neke poremecaje i neobicnosti u seksualnom zivotu muskarca!
Sto se tice izolacije od ostatka sveta, ja to delimicno i sama dobrovoljno radim, jer zelim da ostanem normalna u ovoj zemlji sa poremecenim sistemom vrednosti!
Izvinjavam se svima za izletanje iz tema VE/UR.
Predlazem moderatorima (naravno ako imaju vremena) da Zoeine, Markove i moje postove, koji su van ove teme prebace u moju temu Lotosov cvet - moje trice i kucine
« Poslednja izmena: август 17, 2010, 21:19:35 Lotosov cvet »

Van mreže bejbi

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
« Odgovor #65 poslato: октобар 10, 2010, 13:09:06 »
Ja sam bas duge veze imala sa partnerima koje sam upoznala preko neta,mozda je za to odgovorno moje sunce konj uran.Oni su imali mesec konj uran, venera sextil uran i ovaj sadasnji venera trigon uran. A i astrologija je uran,pa mislim da moze i kroz to da se trosi i sredi aspekt, kao i kroz rad na internetu ili na kompjuteru uopste.

Van mreže Menora

• Sr. Member
    • Pogledaj profil
« Odgovor #66 poslato: октобар 30, 2012, 13:53:52 »
Ispovest: Rodiću dete i bez muškarca

http://zena.blic.rs/Porodica/11103/Ispovest_Rodicu_dete_i_bez_muskarca

ja biK ovo stavila pod VE/UR ? moze li Mira ? ako ne brisi ovo !!! iako ovo jeste pre MO0UR ali ga jos nije rodila ? ...

inache jezim se od ovakvih izjava , strasno je  "osuditi" unapred svoje dete da ne zna / ne raste uz tatu  ...
.....Neznanje je pocetak hiljadu novih pocetaka.I nemoj ga se nikad stideti...Lepota trazenja nije u nalazenju,nego u nasoj odluci da trazimo...M.A.

http://i296.photobucket.com/albums/mm162/minerva10/fbfbb3bb.jpg

Van mreže Mnemozina

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • Astrologija kriminala
« Odgovor #67 poslato: октобар 31, 2012, 00:38:47 »
Ispovest: Rodiću dete i bez muškarca

http://zena.blic.rs/Porodica/11103/Ispovest_Rodicu_dete_i_bez_muskarca

ja biK ovo stavila pod VE/UR ? moze li Mira ? ako ne brisi ovo !!! iako ovo jeste pre MO0UR ali ga jos nije rodila ? ...

inache jezim se od ovakvih izjava , strasno je  "osuditi" unapred svoje dete da ne zna / ne raste uz tatu  ...
evo prebacila sam ovdje, jer tamo gdje si ti stavila su VE/UR-slike, a ovo je tekst.
Inače, mislim da je ovo MO/UR, ne VE/UR, al kako si ti postavila link nek stoji ovdje.
Ovdje piše detaljno.....