Autor Tema: Bacite........pogled  (Pročitano 11915 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže HastaLaVista

• Hero Member
    • Pogledaj profil
Odg: Bacite........pogled
« Odgovor #120 poslato: јануар 17, 2011, 19:00:23 »
Da li je on tebi Pluton? Pa možda. Šta bi ti bila njemu? Neda mi se sada da ponovo otvaram karte.
on moze biti i tr Saturn, ne znam

a ja njemu?

mozda  tranzitni Jupiter, koji mu ulazi u ovna i ulazi u orbis sa natalnim Mesecom,
a pazi i tranzitni Uran mu je egz 120 natalnu Neptun iz 9
tr Saturn mu je 0 nat Jupiter i Merkur(suvl7)
tr Ne(suvl1) 120 nat So(vl7)

sekundarne progresije*
-mesec mu ulazi u vagu i ide ka Ve, jos uvek daleko od Venere, prva ce mu biti aplikacija)
-prog JU na 2 st od Sunca
-prog Ve 0 nat Neptun(vl1)

njegovo progresivno Sunce egz konjunkcija moja progresivna Venera
njegova progresivna Venera egzaktna konjunkcija moj progresivni Merkur i natalni Saturn
njegov progresivni Mesec 120 moj natalni Mesec,

Van mreže Ena

• Sr. Member
    • Pogledaj profil
« Odgovor #121 poslato: јануар 17, 2011, 19:26:14 »
Upoznam ja tipa skoro....i šlogiram se: on Marsa u Raku ( kao ja), Mesec u Jarcu ( kao ja) i Uran na Ascedentu ( kao ja)..... pogledam sebi direkcije i vidim da mi je direktivni Mars u Devici i da pravi 120 na moju Veneru u Biku.
Pogledam njemu direkcije.....ono njemu direktivna Venera ( takođe u Devici) tačno na natalnom Jupiteru. Dakle on je meni Mars, ja njemu Venera, a znaš li šta je ukazalo da sam to ja - Blizanac? Smešno je, ali Mesec u Solaru njegovom je egzaktno na 16* Blizanaca - mestu mog Sunca.

Nisam sve ovo ispisala da bih pričala o sebi, već da ti pokažem kako se na primer kod mene i tamo nekog pokazalo poznanstvo.

I sad čitam ove vaše direkcije i ne znam šta da mislim: da li zaista druge planete osim Marsa i Venere stvarno mogu da pokažu neke "sudbinske" ljubavne susrete?

A vidiš, ova progresija njegovog Sunca na tvoju Veneru zaista može da da nešto značajno.........

Nego, ja čekam da tih par dana nakon 27.-og prođe, da vidimo šta će škorpion da uradi po pitanju transformacije:)

Po njegovim direkcijama ne mogu da provalim nešto bitno, u smislu da će mu Merkur tek sledeće godine doći na Neptuna, kao vladara 1, a Sunce i Merkur su mu bili u konjukciji sa 15 godina i moguće je da je tada nekako doživeo neku veliku prvu ljubav.
Kod tebe takođe tek sledeće godine Mars direkcijom stiže na Veneru , a možda direkcija već deluje.

Mala, pa direktivni Mars je u Škorpiji na 8*, ako si htela finog i dobrog i nežnog....teško da će ga biti:). U narednih 22 godine teško da će bilo koji Mars koji se pojavi biti blag. Jel treba sad da ređam kakvi su mi se pojavljivali dok je direkcijom moj Mars bio u Lavu? Veruj mi, znak u kojem su planete sada direkcijom dospele jako opisuju tip muškaraca koji nam se mota u životima.

Direkcija njegovog Sunca na tvoju Veneru jeste bitna jer je kod njega Sunce vladar polja braka i partnerstava.

A ova tvoja Me0Ur u 12...... to jeste internet.

Van mreže HastaLaVista

• Hero Member
    • Pogledaj profil
« Odgovor #122 poslato: јануар 17, 2011, 19:42:27 »
prvu ljubav je imao sa 23 , zanimljivo  tad mu je direktivna Venera bila egz  konjunkicija Sunce! a jos zanimljivije iz vage presla u sko. Kaze da nije bilo nista specijalno fatalno.

E ne trebaju mi bre ti Marsevi iz skorpije, puj puj daleko bilo, salim se

ne znam vise glava me zabolela, moram malo da odmorim mozak od njega,

bice ono tresla se gora rodio se MIS,

Van mreže HastaLaVista

• Hero Member
    • Pogledaj profil
« Odgovor #123 poslato: јануар 19, 2011, 01:42:40 »
Upoznam ja tipa skoro....i šlogiram se: on Marsa u Raku ( kao ja), Mesec u Jarcu ( kao ja) i Uran na Ascedentu ( kao ja)..... pogledam sebi direkcije i vidim da mi je direktivni Mars u Devici i da pravi 120 na moju Veneru u Biku.
Pogledam njemu direkcije.....ono njemu direktivna Venera ( takođe u Devici) tačno na natalnom Jupiteru. Dakle on je meni Mars, ja njemu Venera, a znaš li šta je ukazalo da sam to ja - Blizanac? Smešno je, ali Mesec u Solaru njegovom je egzaktno na 16* Blizanaca - mestu mog Sunca.

Nisam sve ovo ispisala da bih pričala o sebi, već da ti pokažem kako se na primer kod mene i tamo nekog pokazalo poznanstvo.

I sad čitam ove vaše direkcije i ne znam šta da mislim: da li zaista druge planete osim Marsa i Venere stvarno mogu da pokažu neke "sudbinske" ljubavne susrete?

A vidiš, ova progresija njegovog Sunca na tvoju Veneru zaista može da da nešto značajno.........

Nego, ja čekam da tih par dana nakon 27.-og prođe, da vidimo šta će škorpion da uradi po pitanju transformacije:)

Po njegovim direkcijama ne mogu da provalim nešto bitno, u smislu da će mu Merkur tek sledeće godine doći na Neptuna, kao vladara 1, a Sunce i Merkur su mu bili u konjukciji sa 15 godina i moguće je da je tada nekako doživeo neku veliku prvu ljubav.
Kod tebe takođe tek sledeće godine Mars direkcijom stiže na Veneru , a možda direkcija već deluje.

Mala, pa direktivni Mars je u Škorpiji na 8*, ako si htela finog i dobrog i nežnog....teško da će ga biti:). U narednih 22 godine teško da će bilo koji Mars koji se pojavi biti blag. Jel treba sad da ređam kakvi su mi se pojavljivali dok je direkcijom moj Mars bio u Lavu? Veruj mi, znak u kojem su planete sada direkcijom dospele jako opisuju tip muškaraca koji nam se mota u životima.

Direkcija njegovog Sunca na tvoju Veneru jeste bitna jer je kod njega Sunce vladar polja braka i partnerstava.

A ova tvoja Me0Ur u 12...... to jeste internet.

a pazi moj Mars je natalno skoro na 13 st vage. tako da on vec jeste na Veneri, jel da?

Ovaj muskarac koga pominjes, jel gledas samo tacne aspekte ili dozvoljavas orbise?
A sto se tice Venere i Marsa, kod tebe je logicno, jer koliko se secam, asc vaga, pa ti Venera i Mars vladaju osom Ac-Dc :D
ne znam da li gledas sekundarne progresije ali ja ih volim ,gde ti je progresivna Venera sad?

sad videh da ti je karta tu
kako dozivljavas muskarce ciji Mars pravi 0 na tvoj natalni Mesec?
posto je slicno njegov Mars i moj Mesec u konjunkciji....doduse u razl znaku, ali to je to...

Van mreže Ena

• Sr. Member
    • Pogledaj profil
« Odgovor #124 poslato: јануар 25, 2011, 11:36:08 »
Pazi kad ladno nije izbačena tema kao nepročitana, a pisala si na njoj.........

Muškarce s kojima sam sinastrijski imala Mars/Mesec..... ma to je čista seksualna privlačnost.

Inače, zeznula sam se, direktivni Mars još uvek ne pravi ništa na natalnu Veneru, tek će za dve godine, a tada i Venera dolazi na Sunce, pa ovaj koji se pojavio nije ni mogao da izazove ništa bitno ( il sam ja ladna kao led il sam dobila muški mozak...)

Orbis kod direkcija ne sme da bude više od 1*, delovanje počne tek kada planeta zaista uđe u orbis, a rekla bih da je kod tebe možda već počelo da deluje.

Kod sekundarnih progresija ja gledam samo Mesec, a on je sada na natalnj Veneri u 7..... umesto nečeg bitnog - doneo mi je nebitno poznanstvo.

Po mom programu da bi tvoj Mars došao na Veneru treba još 20', a ako se računa po sistemu 0*59'07'', onda još malo kasnije. Meni se čini da je to sledeća godina ipak.

Van mreže HastaLaVista

• Hero Member
    • Pogledaj profil
« Odgovor #125 poslato: јануар 25, 2011, 23:33:01 »

Muškarce s kojima sam sinastrijski imala Mars/Mesec..... ma to je čista seksualna privlačnost.

Inače, zeznula sam se, direktivni Mars još uvek ne pravi ništa na natalnu Veneru, tek će za dve godine, a tada i Venera dolazi na Sunce, pa ovaj koji se pojavio nije ni mogao da izazove ništa bitno ( il sam ja ladna kao led il sam dobila muški mozak...)

Orbis kod direkcija ne sme da bude više od 1*, delovanje počne tek kada planeta zaista uđe u orbis, a rekla bih da je kod tebe možda već počelo da deluje.

Kod sekundarnih progresija ja gledam samo Mesec, a on je sada na natalnj Veneri u 7..... umesto nečeg bitnog - doneo mi je nebitno poznanstvo.

Po mom programu da bi tvoj Mars došao na Veneru treba još 20', a ako se računa po sistemu 0*59'07'', onda još malo kasnije. Meni se čini da je to sledeća godina ipak.

pe presao ti prog Mesec  Veneru . ???

znaci Mars mi je daleko :-\

ja sam izgubila zelju da ovaj dodje
 :(
a dolazi prekosutra

Van mreže Mnemozina

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • Astrologija kriminala
« Odgovor #126 poslato: јануар 25, 2011, 23:45:45 »

pe presao ti prog Mesec  Veneru . ???

znaci Mars mi je daleko :-\

ja sam izgubila zelju da ovaj dodje
a dolazi prekosutra
a što je bilo Hasta? Zar se nisi veselila dolasku? Mjesec ti tranzitni ide 90 preko Neptuna pa možda strahovi malo rade.... :D
MA i SO će ti biti na natalnom JU120MA, ne bi trebalo da bude loše...Venerica se bliži Ascedentu....

Van mreže HastaLaVista

• Hero Member
    • Pogledaj profil
« Odgovor #127 poslato: јануар 26, 2011, 00:01:39 »
najiskrenije ne veselim se vise :(
bez foliranja

da bice egz Ma na Ju a tu je i So

ne znam stvarno :(

u cudnom sam stanju
lepo mi je ovih dana, imam i casove i prija mi :D

Van mreže Mnemozina

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • Astrologija kriminala
« Odgovor #128 poslato: јануар 26, 2011, 00:04:33 »
najiskrenije ne veselim se vise :(
bez foliranja

da bice egz Ma na Ju a tu je i So

ne znam stvarno :(

u cudnom sam stanju
lepo mi je ovih dana, imam i casove i prija mi :D
krasno ti je i plašiš se da se ne zaljubiš i razočaraš, i tako to, jel... :D

Van mreže HastaLaVista

• Hero Member
    • Pogledaj profil
« Odgovor #129 poslato: јануар 26, 2011, 00:06:21 »
da :(

Van mreže Mnemozina

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • Astrologija kriminala
« Odgovor #130 poslato: јануар 26, 2011, 00:12:28 »
eh.....

Van mreže HastaLaVista

• Hero Member
    • Pogledaj profil
« Odgovor #131 poslato: јануар 26, 2011, 00:17:44 »
pa realno to je samo mesec dana dopisivanja
neko zivi s pogresnom osobom 10 godina

pa sta ako sam proprcala( volim ovu tako primitivnu rec) mesec dana na pogresnu osobu.....
a bre patetisem k'o  neki kreten

>:(

Van mreže Ena

• Sr. Member
    • Pogledaj profil
« Odgovor #132 poslato: јануар 26, 2011, 09:02:12 »
šta ako, šta ako....... Ja od hipotetičkih postavki mojih bližnjih hoću da majkam, jer samo sede i tripuju na raznorazne teme, a nikad se ništa ne desi ni po jednom njihovom scenariju.

Mesec dana je samo relativno veliki, a rekla bih najpre mali vremenski period za protraćiti. Razrešenje se dešava jako brzo. Net poznanstva su u suštini rizična stvar i retko se desi da sve ide po loju. Opet kažem, ti razrešenje dobi u roku od mesec dana, što je izuzetno brzo. Čovek dolazi na tvoju teritoriju!

Tomorrow, tomorrow
I love you tomorrow
you're only a day away

:)

p.s. u vezi progresivnog Meseca na Veneru..... poslata mi je šansa koja funkcioniše ok, ali se meni opšte okolnosti uopšte ne dopadaju, tako da verujem da ću zbrisati , samo još uvek ne znam tačno kad. Nešto trenutno nemam razloga, s tim da ne sumnjam da će moj Mesec90Uran odraditi svoje...

Van mreže HastaLaVista

• Hero Member
    • Pogledaj profil
« Odgovor #133 poslato: јануар 27, 2011, 02:10:37 »
Ena kad vidim kako mu Saturn seta preko stelijuma u osmoj...... >:(

jos 15 ,5 sati >:(

Van mreže Mnemozina

• Global Moderator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • Astrologija kriminala